25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Zjawa na poboczu drogi

REKLAMA

4:30 w nocy. Pusta autostrada w Arizonie w USA. Kierowca ciężarówki dostrzega na poboczu coś przerażającego. Nie, to mu się nie przewidziało! Obraz nagrała kamera.

Kierowca ciężarówki sfilmował niesamowite spotkanie. Kamera samochodowa zarejestrowała dziwną postać, która nagle pojawia się na poboczu drogi. 

Szofer jechał z Phoenix do Payson. W całkowitej ciemności i pośrodku niczego, wydaje się, że poboczem drogi pojawiła się… No właśnie kto? Na filmiku postać wydaje się przezroczysta! 

W Stanach temat wzbudził wielkie zainteresowanie mediów. Widzowie zastanawiają się, czy kamerka sfilmowała zjawę?

Dziennikarze przypominają, że niedawno na tym odcinku drogi doszło do dramatycznego wypadku, w którym zginął kierowca. Czy duch zmarłego wrócił na miejsce tragedii?

Nie brakuje sceptycznych głosów, które uważają, że kamerka nagrał prawdziwego człowieka idącego poboczem. Prędkość auta, słabe światło wpłynęły na jakość nagrania, dlatego postać wygląda na ducha.

To jednak wciąż spekulacje i sprawa nie jest do końca rozstrzygnięta. Dlatego nagranie pozostaje wciąż zagadkowe i przerażające.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj