25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Ofiara wypadku sześć dni czekała we wraku na cud

REKLAMA

27-latek z USA po wypadku przez sześć dni był uwięziony we wraku swojego samochodu. Tracił nadzieję na uratowanie, ale nagle zdarzył się cud.

Matthew Reum pochodzi z Mishawaka w stanie Indiana w USA. 20 grudnia jechał autostradą międzystanową nr 94. Nagle wypadł z drogi i jego auto koziołkując znalazło się pod mostem, nad brzegiem rzeki.

Kierowca został zakleszczony w rozbitym samochodzie. Do tego był ciężko ranny. Nie miał jak wezwać pomocy. To pustkowie, choć kilka metrów obok niego mijali go ludzie, ale byli zamknięci w swoich autach. Nie słyszeli wołania ratunku. Z ulicy nie mogli też zobaczyć miejsca wypadku.

27-latek przeżył tylko dzięki sile woli oraz deszczówce, którą pił. W końcu po 6 dniach zdarzył się cud. Wrak znaleźli wędkarze, którzy w okolicy szukali miejsca do łowienia ryb.

Matthew trafił do szpitala. Był w ciężkim stanie. Niestety, lekarze musieli amputować mu nogę. Mężczyzna cieszy się jednak, że żyje.

„Bez względu na to, jak jest ciężko, czasami pojawia się światełko w tunelu” – powiedział dziennikarzom.

Przyjaciele założyli zbiórkę, aby wspomóc 27-latka w powrocie do zdrowia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj