28.2 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Pijany kierowca rozbija auta. 4 osoby, w tym dwoje dzieci trafia do szpitala

REKLAMA

4 osoby, w tym dwoje dzieci w szpitalu. To skutek wypadku, który w Osobnicy w powiecie jasielskim spowodował pijany kierowca.

Wszystko działo się w środę, 25 stycznia. Nietrzeźwy 48-latek prowadził BMW. Nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z toyotą, którą podróżowała 29-latka wraz z dwójką dzieci: 3-letnim synkiem i 9-letnią córeczką.

Wszyscy uczestnicy kraksy trafili do jasielskiego szpitala. Potem do szpitala w Rzeszowie zabrano chłopczyka. Życiu poszkodowanych na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowca BMW miał około promila alkoholu. Pobrano mu krew do dokładnych badań.

W samochodzie znaleziono butelkę po piwie. Czy to właśnie nim raczył się kierowca?

Mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem. Za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

– Przypominamy, że w sprawach o wypadki drogowe spowodowane przez nietrzeźwych kierujących, sąd obligatoryjnie orzeka nawiązkę w wysokości nie mniejszej niż 10 tys. złotych – ostrzega komisarz Piotr Wojtunik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj