28.3 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Uwaga! Seniorka pirat!

REKLAMA

Ta pani nie powinna wsiadać za kierownicę. Do takiego wniosku doszedł nawet sąd, który odebrał jej prawo jazdy i zakazał prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Ale 73-latka z powiatu dębickiego ma w nosie zakazy.

Kobieta nadal kieruje autem i jeździ jak pirat. Teraz drogówka przyłapała ją w Sędziszowie Małopolskim. Pędziła swoim renault prawie 50 km/h więcej niż pozwalają przepisy w ternie zabudowanym. Policjanci chcieli ją zatrzymać, ale ona to zupełnie zignorowała. Uciekła i skręciła na posesję. Potem tłumaczyła, że nie widziała policjanta.

Okazało się, że seniorka ma cofnięte prawo jazdy, a jej auto nie jest dopuszczone do ruchu Teraz znów stanie przed sądem. Tym razem konsekwencje mogą być surowsze. Grozi jej do 5 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj