31.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Egzekucja przed domem. Ojciec zastrzelił trzech synów (†3, †4, †7)

REKLAMA

„To najbardziej ohydna i przerażająca zbrodnia, jakiej kiedykolwiek byłem świadkiem” – powiedział prokurator hrabstwa Clermont w USA. Ameryka znów jest w szoku. To nie mieści się w głowie – ojciec jest podejrzany o zastrzelenie trzech własnych synów. Jedno z dzieci próbowało uciekać, ale również zginęło od strzał z karabinu myśliwskiego.

Bracia: Hunter, Clayton i Chase. Wiek – trzy, cztery i siedem lat. Dzieci nie miały żadnych szans. Ojciec zgotował prawdziwy horror. Dwa ciała znaleziono na podwórku, trzecie było w ogrodzie.

Policję wezwała kobieta. Płakała do słuchawki i krzyczała: „Moje dzieci zostały postrzelone”. 

Śledczy ujawnili zdjęcia z chwili aresztowania ojca. Ciężko uzbrojeni funkcjonariusze otoczyli napastnika.

„Wstawać!” – krzyczą policjanci z karabinami i pistoletami w pogotowiu.

Chad D. (32), obok którego leży domniemane narzędzie zbrodni, nawet nie drgnie. Potrójny morderca bez oporu daje się zakuć w kajdanki.

Sędzie wyznaczył kaucję 20 mln dolarów. Mało prawdopodobne, aby oprawca wpłacił taką kwotę i miał możliwość odpowiadać za zbrodnię z wolnej stopy.

Na razie śledczy milczą na temat motywów zabójstwa. Z informacji amerykańskiej gazety New York Post wynika, że ​​sprawca zbrodnię planował od kilku miesięcy.

34-letnia żona mężczyzny została ranna, próbując ratować dzieci. Jest w szpitalu. Jej siostra poprosiła o wsparcie i założyła zbiórkę.

Ten wstrząsający rodzinny dramat rozegrał się w stanie Ohio, gdzie stosowana jest najwyższa kara – kara śmierci.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj