-2.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Egzekucja przed domem. Ojciec zastrzelił trzech synów (†3, †4, †7)

REKLAMA

„To najbardziej ohydna i przerażająca zbrodnia, jakiej kiedykolwiek byłem świadkiem” – powiedział prokurator hrabstwa Clermont w USA. Ameryka znów jest w szoku. To nie mieści się w głowie – ojciec jest podejrzany o zastrzelenie trzech własnych synów. Jedno z dzieci próbowało uciekać, ale również zginęło od strzał z karabinu myśliwskiego.

Bracia: Hunter, Clayton i Chase. Wiek – trzy, cztery i siedem lat. Dzieci nie miały żadnych szans. Ojciec zgotował prawdziwy horror. Dwa ciała znaleziono na podwórku, trzecie było w ogrodzie.

Policję wezwała kobieta. Płakała do słuchawki i krzyczała: „Moje dzieci zostały postrzelone”. 

Śledczy ujawnili zdjęcia z chwili aresztowania ojca. Ciężko uzbrojeni funkcjonariusze otoczyli napastnika.

„Wstawać!” – krzyczą policjanci z karabinami i pistoletami w pogotowiu.

Chad D. (32), obok którego leży domniemane narzędzie zbrodni, nawet nie drgnie. Potrójny morderca bez oporu daje się zakuć w kajdanki.

Sędzie wyznaczył kaucję 20 mln dolarów. Mało prawdopodobne, aby oprawca wpłacił taką kwotę i miał możliwość odpowiadać za zbrodnię z wolnej stopy.

Na razie śledczy milczą na temat motywów zabójstwa. Z informacji amerykańskiej gazety New York Post wynika, że ​​sprawca zbrodnię planował od kilku miesięcy.

34-letnia żona mężczyzny została ranna, próbując ratować dzieci. Jest w szpitalu. Jej siostra poprosiła o wsparcie i założyła zbiórkę.

Ten wstrząsający rodzinny dramat rozegrał się w stanie Ohio, gdzie stosowana jest najwyższa kara – kara śmierci.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj