21.6 C
Rzeszów
wtorek, 16 lipca, 2024

Powitanie na lotnisku

Życiowy rekord Anny Wielgosz

REKLAMA

Anna Wielgosz przywitana po mistrzowsku na lotnisku w Jasionce! Lekkoatletka na mistrzostwach Europy w Rzymie osiągnęła rekord życiowy w biegu na 800 m i wywalczyła nominację na igrzyska olimpijskie.

Anna Wielgosz na bieżni w Rzymie poprawiła o 0,77 sek. rekord życiowy (1:59.07) i wypełniła minimum na letnie Igrzyska Olimpijskie. W finale przez długi czas biegła na drugiej pozycji; do medalu i powtórzenia sukcesu sprzed dwóch lat, gdy w Monachium zdobyła brązowy „krążek”, zabrakło naprawdę niewiele.

Na lotnisku witali ją przedstawiciele portu, na czele z prezesem.

Anna Wielgosz pochodzi z Jeżowego, obecnie mieszka w Jasionce i bardzo chwali sobie bliskość lotniska, z którego często korzysta.

Od ośmiu lat reprezentuje barwy Resovii. Na olimpiadzie wystąpi po raz drugi; trzy lata temu w Tokio zakończyła swój udział w eliminacjach. Obiecuje, że w Paryżu jej apetyty będą zdecydowanie większe.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj