23.6 C
Rzeszów
wtorek, 16 lipca, 2024

Imprezowe trzy dni

Europejski Stadion Kultury. Wszystkie atrakcje za darmo!

REKLAMA

Ten festiwal stał się już stałym elementem kalendarza najważniejszych plenerowych imprez w kraju, odbywając się od kilku lat. Przed nami kolejna edycja Europejskiego Stadionu Kultury, a emocje są tym większe, że w Niemczech trwa kibicowanie piłkarzom na Euro. W Rzeszowie będziemy oklaskiwać 150 artystów.

ESK to największe kulturalne wydarzenie na Podkarpaciu. Odbędzie się głównie w pierwszy wakacyjny weekend – 21 – 23 czerwca. Przez trzy dni Rzeszów będzie tętnił kulturą i energią, których doświadczać będzie można w różnych punktach m.in. w fosie Zamku Lubomirskich, kamienicy przy ul. Króla Kazimierza 25, Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa, Filharmonii Rzeszowskiej i Parku Sybiraków, gdzie odbędzie się Koncert Główny.

Tematem przewodnim tegorocznego festiwalu jest hasło Move To Change [Ruszaj, żeby się zmienić] – Nastawia nas ono do tego, by spojrzeć na nas wszystkich nieco inaczej. Program jest tak skonstruowany by nawiązać kooperację z artystami z zagranicy – mówi Marcin Dziedzic, dyrektor Estrady Rzeszowskiej.

Koncert Główny odbędzie się w Parku Sybiraków w piątek, 21 czerwca o godz. 20. Część wydarzeń towarzyszących Wschodowi Kultury ESK odbędzie się także w środę i czwartek, 19 i 20 czerwca.

Pełny program zamieszczamy poniżej, można go również znaleźć na stronie https://stadionkultury.pl.

Park Sybiraków KONCERT GŁÓWNY Koncert Otwarcia: KATHIA

Koncert Kolektywów:

  • PAWEŁ DOMAGAŁA / GIZMO VARILLAS
  • L.U.C. & REBEL BABEL ENSEMBLE / ANTYTILA
  • TOMASZ MAKOWIECKI & LUBOMYR MELNYK
  • KASIA LINS & PALINA.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj