6.1 C
Rzeszów
czwartek, 22 lutego, 2024

Bezczelny rabunek w Żabce. Kto rozpoznaje rabusia?

REKLAMA

To wyjątkowy zuchwalec. Przyszedł do osiedlowej Żabki w Tarnobrzegu jak po swoje. Ukradł alkohol i narozrabiał. Uciekł, ale został ujęty na monitoringu. Policjanci chcą go mieć jeszcze w kajdankach. Czy ktoś go rozpoznaje?

Do incydentu doszło 11 lutego 2023 roku przed godziną 19:00 w sklepie „Żabka” na ul. Wianek w Tarnobrzegu. Według świadków, mężczyzna w wieku 20-30 lat, będący pod wpływem alkoholu, ukradł dwie butelki wódki. Był on agresywny, obrażał kasjerkę i rozsypał produkty znajdujące się przy kasie. Po zdarzeniu zbiegł w nieznanym kierunku. Sprawca posiadał czerwony rower z kierownicą szosową typu baranek.

Rysopis sprawcy:

  • Wiek: około 20-30 lat
  • Budowa ciała: szczupła
  • Włosy: ciemne
  • Zarost: na twarzy
  • Ubranie: ciemna kurtka do pasa, bluza sportowa z kapturem w ciemnym kolorze z jasnymi wzorami, spodnie dresowe z białymi paskami wzdłuż nogawek oraz buty sportowe.

Policjanci opublikowali zapis monitoringu przedstawiający mężczyznę w celu ustalenia jego tożsamości.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Można skontaktować się z nimi osobiście w siedzibie przy ul. 1 Maja 2, pokój 228, lub zadzwonić pod numer telefonu 47 825 34 30 lub 47 823 33 30.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj