28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Bezczelny rabunek w Żabce. Kto rozpoznaje rabusia?

REKLAMA

To wyjątkowy zuchwalec. Przyszedł do osiedlowej Żabki w Tarnobrzegu jak po swoje. Ukradł alkohol i narozrabiał. Uciekł, ale został ujęty na monitoringu. Policjanci chcą go mieć jeszcze w kajdankach. Czy ktoś go rozpoznaje?

Do incydentu doszło 11 lutego 2023 roku przed godziną 19:00 w sklepie „Żabka” na ul. Wianek w Tarnobrzegu. Według świadków, mężczyzna w wieku 20-30 lat, będący pod wpływem alkoholu, ukradł dwie butelki wódki. Był on agresywny, obrażał kasjerkę i rozsypał produkty znajdujące się przy kasie. Po zdarzeniu zbiegł w nieznanym kierunku. Sprawca posiadał czerwony rower z kierownicą szosową typu baranek.

Rysopis sprawcy:

  • Wiek: około 20-30 lat
  • Budowa ciała: szczupła
  • Włosy: ciemne
  • Zarost: na twarzy
  • Ubranie: ciemna kurtka do pasa, bluza sportowa z kapturem w ciemnym kolorze z jasnymi wzorami, spodnie dresowe z białymi paskami wzdłuż nogawek oraz buty sportowe.

Policjanci opublikowali zapis monitoringu przedstawiający mężczyznę w celu ustalenia jego tożsamości.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Można skontaktować się z nimi osobiście w siedzibie przy ul. 1 Maja 2, pokój 228, lub zadzwonić pod numer telefonu 47 825 34 30 lub 47 823 33 30.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj