15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Zderzenie z motocyklem w Mirocinie

REKLAMA

Pechowa końcówka sezonu. 44-letni motocyklista ucierpiał w zderzeniu z samochodem w Mirocinie w powiecie przeworskim. Kto zawinił?

Poturbowany motocykl i ranny jego kierowca, który wymagał pilnego transportu pogotowiem do szpitala. To skutki sobotniej (22/10) kraksy w Mirocinie.

Policjanci z Przeworska wstępnie ustalili, że błąd na drodze popełnił 43-letni kierowca opla.

– Kierowca samochodu, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z motocyklistą jadącym z przeciwnego kierunku – informuje Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku.

Kierujący motocyklem, 44-letni mieszkaniec gminy Przeworsk, z obrażeniami został zabrany do szpitala. Badania na zawartość alkoholu wykazały, że obaj kierujący byli trzeźwi.

22.10.2022 r. Rozbórz Wypadek motocyklisty z samochodem osobowym. Jedna osoba poszkodowa. W działaniach brały udział: JRG Przeworsk OSP Mirocin Policja Pogotowie 📷 asp. sztab. Leszek Szczepański

Opublikowany przez Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku Sobota, 22 października 2022

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj