30.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Czołówka na rowerach. Sprawca był pijany

REKLAMA

Całkowita pogarda dla bezpieczeństwa! Mężczyzna kierujący rowerem elektrycznym, będąc pod wpływem alkoholu, brutalnie staranował 56-letnią kobietę, która także jechała na jednośladzie.

1 czerwca około godziny 20, na ulicy Sandomierskiej w Nisku doszło do poważnego zdarzenia drogowego. 47-letni mężczyzna, kierujący rowerem elektrycznym, nieprawidłowo poruszał się po drodze i najechał na jadącą z przeciwka 56-letnią rowerzystkę. W wyniku tego zdarzenia, kobieta odniosła poważne obrażenia i konieczna była jej natychmiastowa hospitalizacja.

Po przybyciu na miejsce, niżańscy policjanci przeprowadzili rutynowe czynności i przeprowadzili badanie trzeźwości kierowcy roweru elektrycznego. Niestety, wynik tego badania był zatrważający – mężczyzna miał w organizmie ponad półtora promila alkoholu. To wysoce nieodpowiedzialne zachowanie, które przyczyniło się do tej kraksy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj