28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Wypadek żuka i busa na A4 pod Dębicą

REKLAMA

Do groźnego wypadku doszło na A4 pod Dębicą. Żuk zderzył się z busem, pełnym pasażerów. 10 osób trafiło do szpitala. Cud, że nikt nie zginął!

Drogowy horror rozegrał się w nocy z soboty na niedzielę. Na wysokości wsi Wola Wielka, na pasie ruchu w kierunku Krakowa pasażerski bus uderzył w żuka przewożącego ładunek drewna. Oba auta zostały rozbite. Żuk dachował i miał kompletnie zmiażdżoną kabinę.

Wkrótce po zdarzeniu na miejscu zaroiło się od służb ratunkowych. Karetki odwoziły poszkodowanych do szpitali. Najwięcej rannych było we fiacie ducato. To bus, który przewoził obywateli Ukrainy. Jechało nim 8 osób, w tym 2-letnie dziecko.

W sumie pomocy medycznej wymagało 10 osób. Żukiem podróżował 59-letni kierowca i pasażer.

Na razie nie wiadomo w jakim stanie są poszkodowani, a także nie wiadomo co było przyczyną wypadku: awaria, zaśnięcie kierowcy, nieuwaga? To hipotezy, które będą sprawdzane w prowadzonym śledztwie.

Według ustaleń policji, busem kierował 30-latek i to on najechał na tył żuka.

Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu. Autostrada w kierunku Krakowa została na kilka godzin zablokowana.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj