20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Kierowca cudem uszedł z życiem

REKLAMA

Chwile grozy przeżył 26-latek jadący volkswagenem. Jego auto zostało zdmuchnięte z drogi przez tira, który przygwoździł jego bokiem do drzewa!

Wypadek grozy wydarzył się 22 grudnia na Wisłostradzie w Tarnobrzegu. Tir wyprzedzał samochody i wpadł na muldę śniegu, która zarzuciła naczepą.

Szofer stracił kontrolę nad kolosem. Ciężarówka przejechała przez pas zieleni i wpadła na przeciwny pas ruchu. Złożyła się w pół, spychając z drogi osobówkę.

Volkswagen przewrócił się na bok i został przyciśnięty do drzewa. Autem osobowym podróżowała 26-latek. Wydostał się z wraku o własnych siłach, zanim na miejsce dotarły służby ratunkowe.

Wypadek spowodował wielkie drogowe perturbacje. Zawalidrogę z rozbitych pojazdów udało się usunąć dopiero po kilku godzinach.

Wypadek na Wisłostradzie w Tarnobrzegu
Wypadek na Wisłostradzie w Tarnobrzegu Fot. st. sekc. Krzysztof Florek/KM PSP Tarnobrzeg

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj