25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Wypadek na przejeździe w Gorliczynie. Słońce oślepiło kierowcę

REKLAMA

Rozległ się potężny trzask i osobowe auto zostało zmiażdżone jak puszka. Do groźnego wypadku doszło 10 sierpnia w Gorliczynie w powiecie przeworskim. Kierowcę oślepiło ostre, poranne słońce. Nie zauważył przejazdu, opuszczonego szlabanu i nadjeżdżającego pociągu.

Renault laguna kierował 25-latek. Mężczyzna wjechał pod opuszczaną rogatkę wprost pod nadjeżdżający pociąg osobowy relacji Stalowa Wola Rozwadów – Przeworsk. W wyniku zdarzenia kierowca został ranny i trafił do szpitala.

Pociągiem podróżowało 17 pasażerów. Na szczęście nikt z nich nie ucierpiał. Ale pojawił się problem z maszynistą. Kiedy policjanci chcieli z nim porozmawiać, okazało się, że nigdzie go nie ma. Przeszukano cały skład i okolicę…

Maszynista ulotnił się z miejsca zdarzenia. Po kilku godzinach zgłosił się sam do przeworskiego szpitala. – Będący na miejscu policjanci sprawdzili stan trzeźwości 59-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego, miał 0,26 promila alkoholu w organizmie – informuje asp. szt. Justyna Urban, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj