21.6 C
Rzeszów
wtorek, 16 lipca, 2024

Zaczęło się na rynku w Dynowie

Uciekał, bo nie chciał dmuchać

REKLAMA

W sobotę po godz. 22, patrol z Dynowa otrzymał informację o nietrzeźwym kierującym srebrną mazdą, który przyjechał na dynowski Rynek. Mundurowi pojechali to sprawdzić.

W trakcie dojazdu zauważyli pojazd, który odpowiadał temu ze zgłoszenia. W środku siedział mężczyzna. Funkcjonariusze dali mu sygnał do zatrzymania się, który kierowca zignorował i odjechał z miejsca. Policjanci próbowali zatrzymać mazdę używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, jednak kierujący nie reagował i kontynuował ucieczkę

Stróże prawa jechali za nim do Łubna, gdzie mazda wjechała na prywatną posesję. Jeden z policjantów podbiegł do samochodu i wyciągną ze stacyjki kluczyki.

Mundurowi poddali mężczyznę badaniu na obecność alkoholu. Okazało się, że miał w organizmie 1,3 promila alkoholu. Dodatkowo mężczyzna kilkukrotnie wprowadzał mundurowych w błąd, co do swojej tożsamości, lecz ustalili, że jest to 54-letni mieszkaniec Dynowa.

Kierujący mazdą został zatrzymany, a noc spędził w policyjnym areszcie. W najbliższym czasie odpowie za popełnione przestępstwa tj. kierowanie pojazdłem w stanie nietrzeźwości i niezatrzymanie się do kontroli drogowej.

Źródło:KMP Rzeszów

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj