25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Dachowanie BMW. Autem podróżowały 4 osoby

REKLAMA

Tragiczny wypadek w Dydni, w powiecie brzozowskim. Dachowało BMW, którym jechały cztery osoby. Wszystkie z obrażeniami trafiły do szpitala. Niestety, życia 19-letniego pasażera nie udało się uratować. Autem kierował jego rówieśnik.

Drogowy dramat rozegrał się w niedzielę. Dochodziła godz. 3 w nocy. Kierowca BMW nagle stracił panowanie nad pojazdem. Auto na zakręcie wypadło z drogi, z impetem uderzyło w przepust, a potem wylądowało na dachu na prywatnej posesji.

Samochodem podróżowały cztery osoby w wieku 19-28 lat – mieszkańcy powiatu brzozowskiego. Ofiary zostały uwięzione w kompletnie zmiażdżonym wraku. Strażacy wydobyli poszkodowanych. Wszyscy zostali poważnie ranni i trafili do szpitala. Niestety, życia 19-letniego pasażera nie udało się uratować.

Policjanci ustalili, że samochodem kierował inny 19-latek. – Od mężczyzny została pobrana krew do badań w celu stwierdzenia jego stanu trzeźwości. Wyjaśniamy okoliczności wypadku – informują policjanci z Komendy Powiatowej w Brzozowie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj