11.4 C
Rzeszów
sobota, 15 czerwca, 2024

Bmw w Bmw. Na koniec była jeszcze ciężarówka

REKLAMA

Przeżywanie wolności na dwóch kółkach dostarcza wielu emocji. Niestety, w jednej chwili wszystko może się zmienić. W Lutczy w powiecie strzyżowskim doszło do wypadku z udziałem dwóch motocyklistów i ciężarówki.

22 maja po godzinie 11, dwa motocykle marki BMW oraz ciężarówka stanęły w centrum uwagi, kiedy ich drogi nagle się skrzyżowały, a konsekwencje były nieodwracalne.

Pierwsze informacje sugerują, że 46-letni motocyklista nie zachował bezpiecznej odległości i zderzył się z drugim motocyklem. W efekcie 43-letni kierowca drugiego jednośladu stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas i uderzył w ciężarową scanię.

Niestety, to 43-latek poniósł najcięższe obrażenia. Zraniony motocyklista został natychmiast przewieziony do szpitala, gdzie teraz toczy się walka o jego zdrowie.

Warto podkreślić, że wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Sprawę wypadku bada policja.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj