20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

18-latek zamordował Annę

REKLAMA

Śledczy zajmują się sprawą zabójstwa 35-letniej Anny P. w Przemyślu. Do aresztu trafił 18-letni Kacper podejrzany o zbrodnię.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 10 września. Kobieta zginęła od ciosów zadanych nożem. Zabójca sam powiadomił policję o zdarzeniu, ale początkowo do niczego się nie przyznał. Zadzwonił o 3 nocy i powiedział o martwej kobiecie. Zaprowadził mundurowych do mieszkania. W środku policjanci dokonali wstrząsającego odkrycia. Ciało ofiary leżało na podłodze. Miało liczne rany głowy, rąk, tułowia, także w okolicach serca. Na miejscu leżał też pokrwawiony nóż.

Podejrzany 18-latek był pod wpływem substancji psychotropowych i był nietrzeźwy. To jemu przedstawiono zarzut zabójstwa. Nieznany jest motyw, którym się kierował. Młodzieniec znał swoją ofiarę. Teraz grozi mu dożywocie. Na razie został umieszczony w areszcie. Kacper K. przyznał się do winy.

Zamordowana Anna pochodziła z gminy Chłopice w powiecie jarosławskim. 14 września odbył się jej pogrzeb.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj