25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Tu przewróciło się 30 000 litrów spirytusu

REKLAMA

Alkohol nie miał nic wspólnego z tym wypadkiem, choć sprawił ratownikom 30 tysięcy litrów kłopotu! Taką ilość trzeba było przepompować z cysterny, która przewróciła się w niedzielę w Rogach pod Krosnem.

W niedzielę, 23 października ciężarówka zaliczyła groźną wywrotkę, do której prawdopodobnie doszło przez dzikie zwierzę, które wtargnęło nagle na drodze. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Auto „złapało” pobocze, a potem z wielkim hukiem bokiem sunęło po asfalcie.

Kierowcą był 36-latek. Wyszedł z wypadku bez szwanku. Obrażenia doznał natomiast jego 43-letni pasażer. Mężczyzna trafił do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W ogromnym zbiorniku przewożony był spirytus. Było ryzyko wybuchu i strażacy musieli wyznaczyć stumetrową strefę bezpieczeństwa. Potem przepompowali cały ładunek.

Cała akcja trwała 12 godzin. Na czas działań, jezdnia była zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj