28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Alarm! Włamywacz na Zalesiu! Na razie załapała go kamera

REKLAMA

Wdarł się przez drzwi balkonowe do domu jednorodzinnego na Zalesiu w Rzeszowie. Mimo że budynek był dobrze zabezpieczony i miał nawet kamery. Złodziej się tym za bardzo nie przejął.

Włamywacz wyglądał niepozornie. Choć w tej masce przypominał nieco Hannibala Lectera z filmu „Milczenie Owiec”. Tu dodatkowo miał okulary.

Od razu czujnie się rozejrzał wokół. Światło latarki skierował na kamerę. Skulił się i ruszył, w jej kierunku, aby ją unieszkodliwić. A potem, miał już wolne pole do popisu.

Wszystko działo się 11 lutego około godz. 18. O tej porze na tym osiedlu zanotowano dwa włamania. Na właścicieli domków padł strach.

Intruz włamał się do domu na Zalesiu w Rzeszowie. Złapała go kamera. Złodziej też ją zauważył. Czy ktoś go rozpoznaje?

Opublikowany przez Wydarzenia Rzeszów/Podkarpacie Środa, 16 lutego 2022

Tego typu rabusie wiedzą jak działać. Wcześniej prowadzą obserwacje i poznają zwyczaje domowników. W poszukiwaniu kosztowności potrafią przetrząsnąć wszystkie zakamarki.

– Mi szukali pieniędzy nawet w pojemnikach z kawą i z cukrem. Zrabowali nawet monety ze skarbonki dziecka – opowiada nam pan Waldemar, który w Rzeszowie padł ofiarą rabusiów dwa lata temu.

Z ostatniego włamania zachował się urywek nagrania. W internecie pojawił się apel o pomoc w identyfikacji złodzieja. Może ktoś rozpozna go po sylwetce i podsunie trop? Może ktoś wiedział w okolicy odpowiadającego rysopisowi mężczyznę? Wszystkie wskazówki warto przekazać policji – nr 112.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj