6 C
Rzeszów
środa, 28 lutego, 2024

Fatalny wypadek podczas zwózki drewna. Kłoda zabiła Piotra (†32)

REKLAMA

Piotr (†32 l.) pomagał sąsiadowi zwozić z lasu drewno. Mężczyzna chciał coś poprawić. Kiedy zbliżył się do ładunku, w tej właśnie sekundzie urwał się łańcuch. Uderzony kawałkiem ciężkiego kloca mężczyzna zginął na miejscu.

Do tragedii doszło w piątek, 29 października około godz. 11.30 w miejscowości Wietrzno w powiecie krośnieńskim. Jak ustaliliśmy, 32-latek pochodził z tej miejscowości. – Pracowity, pomocny. Zawsze można było na niego liczyć – mówią poruszeni dramatem sąsiedzi.

Mężczyzna pracował przy załadunku drewna. Policjanci wstępnie ustalili, że ułożona na podnośniku ciągnika rolniczego drewniana kłoda zsunęła się, przygniatając mężczyznę. W wyniku odniesionych obrażeń, ofiara zmarła. – Nie wiemy dokładnie jak doszło do tej tragedii. Podszedł do ładunku i w tym momencie puścił łańcuch. Kloc drewna uderzył go w głowę – mówią mieszkańcy.

32-latek był kawalerem. Mieszkał tylko z matką. – Po śmierci męża, był jej największym oparciem – mówią mieszkańcy, którzy współczują rodzinie tej wielkiej tragedii.

W dniu 29.10.2021 r. wyjeżdżaliśmy dwa razy do działań ratowniczych. O godz. 11:35 zostaliśmy zadysponowani do…

Opublikowany przez OSP KSRG DUKLA Piątek, 29 października 2021

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj