22.7 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Fatalny wypadek podczas zwózki drewna. Kłoda zabiła Piotra (†32)

REKLAMA

Piotr (†32 l.) pomagał sąsiadowi zwozić z lasu drewno. Mężczyzna chciał coś poprawić. Kiedy zbliżył się do ładunku, w tej właśnie sekundzie urwał się łańcuch. Uderzony kawałkiem ciężkiego kloca mężczyzna zginął na miejscu.

Do tragedii doszło w piątek, 29 października około godz. 11.30 w miejscowości Wietrzno w powiecie krośnieńskim. Jak ustaliliśmy, 32-latek pochodził z tej miejscowości. – Pracowity, pomocny. Zawsze można było na niego liczyć – mówią poruszeni dramatem sąsiedzi.

Mężczyzna pracował przy załadunku drewna. Policjanci wstępnie ustalili, że ułożona na podnośniku ciągnika rolniczego drewniana kłoda zsunęła się, przygniatając mężczyznę. W wyniku odniesionych obrażeń, ofiara zmarła. – Nie wiemy dokładnie jak doszło do tej tragedii. Podszedł do ładunku i w tym momencie puścił łańcuch. Kloc drewna uderzył go w głowę – mówią mieszkańcy.

32-latek był kawalerem. Mieszkał tylko z matką. – Po śmierci męża, był jej największym oparciem – mówią mieszkańcy, którzy współczują rodzinie tej wielkiej tragedii.

W dniu 29.10.2021 r. wyjeżdżaliśmy dwa razy do działań ratowniczych. O godz. 11:35 zostaliśmy zadysponowani do…

Opublikowany przez OSP KSRG DUKLA Piątek, 29 października 2021

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj