15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Terroryzował strachem trzy kobiety. Pokrzywdzone przeżywały gehennę

REKLAMA

Szyby w oknach pękały z wielkim hukiem, a przybywająca w mieszkaniu kobieta drżała o życie. Nie pierwszy raz doświadczyła takiego koszmaru. Zgotował go jej młody sąsiad.

Wszystko działo się w Przemyślu. Pokrzywdzona od dawna przechodziła gehennę. Jej sprawcą był 24-letni sąsiad. Mężczyzna groził kobiecie pozbawieniem życia. Na słowach nie poprzestał. Posunął się również do rękoczynów. 11 października obrzucił kamieniami mieszkanie swojej ofiary. Powybijał szyby w oknach i drzwiach balkonowych. Nie tylko lokatorka spotkała się z tą niebywałą agresją agresora. Także dwie inne kobiety.

Mieszkanki Przemyśla na pomoc wezwały policję. Mundurowi zatrzymali młodego napastnika. Potem zajął się nim sąd. Ze względu na to, że mężczyzna był już wcześniej karany za podobne wybryki, sąd postanowił się z nim nie patyczkować i umieścił prześladowcę trzech kobiet na 3 miesiące w areszcie.

Podejrzany odpowie za groźby i zniszczenie mienia. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj