30.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Uwaga na utrudnienia na „tęczowym” moście

REKLAMA

Uwaga kierowcy. W związku z pracami przy budowie kładki rowerowej w czwartek (13 maja) na moście Narutowicza w Rzeszowie będą utrudnienia w ruchu.

Utrudnienia będą polegały na czasowym wyłączeniu z ruchu jednego pasa ruchu (z którego korzystają jadący od strony al. Rejtana w kierunku ul. Szopena). Wyłączenie ma związek z montażem wzmocnienia istniejącej konstrukcji ciepłociągu, który biegnie tuż obok mostu. Nad ciepłociągiem powstaje kładka dla rowerów. Pas ruchu na moście zostanie  zamknięty o godz. 6 rano. Prace maja się zakończyć do godz. 12.

W Rzeszowie trwa budowa trzech kładek rowerowych. Powstają one przy mostach: Lwowskim, Narutowicza i Karpackim (zapora). Łączny koszt budowy kładek to ponad 11 mln zł. Kładki mają być gotowe latem 2021 roku. Inwestycja jest dofinansowana z pieniędzy Unii Europejskiej.

Źródło: Urząd Miasta Rzeszowa

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj