16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Tajemnicza śmierć w Hermanowej. Policja szukała właściciela hotelowego klucza

REKLAMA

Tajemnicza śmierć 37-latka w Hermanowej pod Rzeszowem. Czy kluczem do rozwiązania tej zagadki będzie hotelowy klucz?

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego rzeszowskiej komendy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny.

16 października w Hermanowej ujawniono ciało. Okazało się, że zmarły to 37-latek z Lublina. Przy zwłokach znaleziono klucz z zawieszką i numerem 202, co od razu nasunęło skojarzenia, że klucz prawdopodobnie pochodzi z pokoju hotelowego.

Właśnie ten szczegół nie dawał spokoju policjantom. Postanowili sprawdzić miejsce, w którym mógł zatrzymać się mężczyzna, aby odtworzyć ostatnie chwile jego życia. Zwykle takie obiekty są wyposażone w monitoring i jeśli zachowały się nagrania, mogą dla śledztwa dostarczyć ważnych dowodów.

Noclegowa baza w regionie jest duża. Pomógł zamieszczony w mediach komunikat. Po kilkunastu godzinach od publikacji apelu, zgłosił się przedstawiciel hotelu, który na zdjęciu w mediach rozpoznał klucz, wydawany gościom.

Ustalono, że zmarły 37-latek spędził w hotelu jedną noc. Na razie śledczy nie mają dowodów na to, aby ktoś przyczynił się do śmierci lublinianina. Jedna z hipotez zakłada, że ofiara targnęła się na życie.

Jak ustaliliśmy, 37-letni Rafał W. był poszukiwany jako zaginiony. Kiedy 15 października, po pracy nie wrócił do domu, jego zaginięcie zgłosiła żona. Bardzo niepokoiła się o męża, który zmagał się z depresją. Ostatnie logowanie telefonu zaginionego zanotowano na przystanku obok Ogrodu Saskiego w centrum Lublina. Tam mężczyzna pożegnał się z kolegą z pracy. Powiedział mu, że jedzie do domu…

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj