6.3 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 marca, 2023

Tajemnicza śmierć w Hermanowej. Policja szukała właściciela hotelowego klucza

Tajemnicza śmierć 37-latka w Hermanowej pod Rzeszowem. Czy kluczem do rozwiązania tej zagadki będzie hotelowy klucz?

REKLAMA

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego rzeszowskiej komendy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny.

16 października w Hermanowej ujawniono ciało. Okazało się, że zmarły to 37-latek z Lublina. Przy zwłokach znaleziono klucz z zawieszką i numerem 202, co od razu nasunęło skojarzenia, że klucz prawdopodobnie pochodzi z pokoju hotelowego.

Właśnie ten szczegół nie dawał spokoju policjantom. Postanowili sprawdzić miejsce, w którym mógł zatrzymać się mężczyzna, aby odtworzyć ostatnie chwile jego życia. Zwykle takie obiekty są wyposażone w monitoring i jeśli zachowały się nagrania, mogą dla śledztwa dostarczyć ważnych dowodów.

Noclegowa baza w regionie jest duża. Pomógł zamieszczony w mediach komunikat. Po kilkunastu godzinach od publikacji apelu, zgłosił się przedstawiciel hotelu, który na zdjęciu w mediach rozpoznał klucz, wydawany gościom.

CZYTAJ TEŻ:  Książę William w Rzeszowie! Niezapowiedziana wizyta

Ustalono, że zmarły 37-latek spędził w hotelu jedną noc. Na razie śledczy nie mają dowodów na to, aby ktoś przyczynił się do śmierci lublinianina. Jedna z hipotez zakłada, że ofiara targnęła się na życie.

Jak ustaliliśmy, 37-letni Rafał W. był poszukiwany jako zaginiony. Kiedy 15 października, po pracy nie wrócił do domu, jego zaginięcie zgłosiła żona. Bardzo niepokoiła się o męża, który zmagał się z depresją. Ostatnie logowanie telefonu zaginionego zanotowano na przystanku obok Ogrodu Saskiego w centrum Lublina. Tam mężczyzna pożegnał się z kolegą z pracy. Powiedział mu, że jedzie do domu…

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
słabe opady deszczu
6.3 ° C
7.7 °
4.8 °
96 %
2.1kmh
100 %
pon.
6 °
wt.
4 °
śr.
6 °
czw.
9 °
pt.
11 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu