23.3 C
Rzeszów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Szok w Stalowej Woli. Rozbierali budynek i znaleźli szkielet w dywanie

REKLAMA

Szok dla pracowników w Stalowej Woli. Rozbierali budynek i znaleźli ludzki szkielet owinięty w dywan. Teraz policja ustala, co kryje się za tym przerażającym znaleziskiem.

Do makabrycznego odkrycia doszło 1 lutego przy ul. Wąskiej w Stalowej Woli. Budynek przeznaczony do rozbiórki znajdował się na terenie elektrowni. Kiedy pracownicy przystąpili do wyburzania, z zawalonego sufitu runął dywan. Ekipa przeżyła szok, kiedy odkryła, że w chodnik owinięty jest ludzki szkielet.

Kości poddano ekspertyzom. Znane są wstępne wyniki. Ustalono, że szczątki należały do mężczyzny, a czas ich ekspozycji szacuje się na 10 lat. Zatem ofiara zmarła dekadę temu, ale nic więcej na jej temat nie wiadomo. Nie znana jest tożsamość zmarłego, jego wiek, a także przyczyna śmierci.

Stan kości nie wskazuje, na to by zmarły doznał jakiś urazów, które mogłyby przyczynić się do zgonu.

Sprawa pozostaje wielką zagadką. Czy śledczym uda się ją rozwiązać?

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj