23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Auto stało na polnej drodze. Ktoś zajrzał do kabiny i dokonał przerażającego odkrycia

REKLAMA

Makabryczne odkrycie w Łaskach pod Jasłem. W poniedziałek 17 października w aucie na polnej drodze znaleziono ciało 34-letniego mężczyzny.

Auto na polnej drodze początkowo nie zwracało niczyjej uwagi. Zainteresował się nim dopiero rolnik, który pracował przy zbiorze soi. Kiedy zbliżył się do pojazdu, dokonał przerażającego odkrycia. Zobaczył ciało mężczyzny. Natychmiast zawiadomił służby.

Około godz. 18 na miejscu zaroiło się od policyjnych samochodów. Do pracy przystąpiła ekipa dochodzeniowo-śledcza. Wiele godzi trwały oględziny ciała i poszukiwanie śladów, które mogą pomóc w wyjaśnieniu sprawy.

Na razie wiadomo niewiele. Ofiara miała 34-lata i pochodziła z powiatu jasielskiego. Sekcja zwłok ma wyjaśnić dokładne przyczyny śmierci.

– Wstępnie wykluczono by do śmierci mężczyzny przyczyniły się inne osoby. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego śledztwa – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj