28.3 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Zmarł Mateusz Kot, piłkarz Herkulesa Trzebuska

REKLAMA

To bolesna strata dla bliskich, ale także dla kibiców, którzy podziwiali grę młodego piłkarza. Wszystkim trudno pogodzić się z myślą, że już więcej nie zobaczą Mateusza Kota. Młody zawodnik Herkulesa Trzebuska w powiecie rzeszowskim zmarł tragicznie w wieku 24 lat.

– Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy informacje, że dziś nad ranem odszedł od nas nasz zawodnik Mateusz Kot. Rodzinie oraz najbliższym składamy szczere wyrazy współczucia. Prosimy o modlitwę za dusze zmarłego Mateusza. Zostaniesz na zawsze w naszej pamięci – napisali przyjaciele z drużyny Herkules Trzebuska, z którą piłkarz był przez ostatni czas związany.

Wcześniej sportowiec występował w barwach klubu Plantator Nienadówka.

– Bardzo trudno jest pisać takie posty, zwłaszcza gdy wspominamy tak młodego i energicznego Człowieka. Z wielkim żalem i smutkiem dotarła do nas informacja o śmierci naszego byłego zawodnika, a zarazem brata naszego napastnika i przyjaciela Maćka Kota, w dniu dzisiejszym w wieku 24 lat odszedł od nas Mateusz Kot. Rodzinie oraz najbliższym Mateusza składamy najszczersze kondolencje i łączymy się z nimi w modlitwie… Spoczywaj w pokoju Mateusz – zamieścili wpis koledzy z Plantatora

Nie podano okoliczności, ani przyczyny śmierci młodego piłkarza.

Pogrzeb odbył się 28 lutego w Trzebusce. W ostatniej drodze Mateuszowi towarzyszyła rodzina, koledzy z drużyny, także bardzo wielu mieszkańców.

pogrzeb2
Pogrzeb | Fot. -/-

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj