13.3 C
Rzeszów
piątek, 24 marca, 2023

Zmarł Mateusz Kot, piłkarz Herkulesa Trzebuska

To bolesna strata dla bliskich, ale także dla kibiców, którzy podziwiali grę młodego piłkarza. Wszystkim trudno pogodzić się z myślą, że już więcej nie zobaczą Mateusza Kota. Młody zawodnik Herkulesa Trzebuska w powiecie rzeszowskim zmarł tragicznie w wieku 24 lat.

REKLAMA

– Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy informacje, że dziś nad ranem odszedł od nas nasz zawodnik Mateusz Kot. Rodzinie oraz najbliższym składamy szczere wyrazy współczucia. Prosimy o modlitwę za dusze zmarłego Mateusza. Zostaniesz na zawsze w naszej pamięci – napisali przyjaciele z drużyny Herkules Trzebuska, z którą piłkarz był przez ostatni czas związany.

Wcześniej sportowiec występował w barwach klubu Plantator Nienadówka.

– Bardzo trudno jest pisać takie posty, zwłaszcza gdy wspominamy tak młodego i energicznego Człowieka. Z wielkim żalem i smutkiem dotarła do nas informacja o śmierci naszego byłego zawodnika, a zarazem brata naszego napastnika i przyjaciela Maćka Kota, w dniu dzisiejszym w wieku 24 lat odszedł od nas Mateusz Kot. Rodzinie oraz najbliższym Mateusza składamy najszczersze kondolencje i łączymy się z nimi w modlitwie… Spoczywaj w pokoju Mateusz – zamieścili wpis koledzy z Plantatora

CZYTAJ TEŻ:  Karol nie spełni życzenia mamy?

Nie podano okoliczności, ani przyczyny śmierci młodego piłkarza.

Pogrzeb odbył się 28 lutego w Trzebusce. W ostatniej drodze Mateuszowi towarzyszyła rodzina, koledzy z drużyny, także bardzo wielu mieszkańców.

pogrzeb2
Pogrzeb | Fot. -/-

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
13.3 ° C
14.4 °
12 °
62 %
4.1kmh
0 %
pt.
17 °
sob.
15 °
niedz.
12 °
pon.
8 °
wt.
-0 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu