-0.3 C
Rzeszów
sobota, 4 lutego, 2023

Najnowsze

Zmarł 25-letni piłkarz Liwoczu Brzyska. „Dziś nawet niebo płacze…”

Karol miał 25 lat. Mieszkańcy gminy Brzyska podziwiali go na boisku, a teraz pogrążeni są w wielkiej żałobie. Okrutna choroba zabrała młode życie piłkarza. Wójt zamieścił wzruszające pożegnanie. Złożył kondolencje rodzinie.

REKLAMA

Karol był utalentowanym sportowcem – całym sercem oddanym swojej największej pasji, którą była piłka nożna. Grał w klubie Liwocz Brzyska. Dostarczał zespołowi, a także kibicom wiele powodów do dumy i radości.

Wszyscy doceniali młodzieńca za jego waleczność na boisku, a także za wielkie poczucie humoru, który potrafił zarażać innych.

Ale sportowiec walczył nie tylko na boisku. Zmierzyć się musiał także z ciężką chorobą. Niestety, przegrał tę nierówną walkę…

Karol zmarł. Do wszystkich ta smutna wiadomość dotarła w sobotę 9 kwietnia. Kondolencję zamieścił na swojej stronie Urząd Gminy. – Karol przegrał walkę z rakiem – napisali urzędnicy.

CZYTAJ TEŻ:  Tragedia wisiała na włosku. Czad zagroził rodzinie

Wójt Rafał Papciak zamieścił na swoim profilu Facebook poruszający wpis:

„Karol odszedł od nas, od Glks Liwocz Brzyska, by grać w Niebiańskiej Lidze Mistrzów. Jeśli ktoś się zastanawiał dlaczego rano niebo nad Brzyskami płakało to mamy już odpowiedź. Do zobaczenia . Zapamiętam twoją waleczność na boisku i poczucie humoru. Spoczywaj w pokoju” – napisał wójt.

Karol przegrał walkę z rakiem. Smutna wiadomość dotarła z Klubu Liwocz Brzyska Nie żyje Karol Rakoczy, zawodnik grający w barwach Liwocza.

Opublikowany przez Gmina Brzyska Sobota, 9 kwietnia 2022

Zobacz też:

24-latek przejął się losem seniora. Starszy pan stracił pamięć

Ogromna tragedia. Zmarł młody piłkarz. Kilka godzin wcześniej zagrał swój ostatni mecz

CZYTAJ TEŻ:  Dachowanie przy krzyżu

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
słabe opady śniegu
-0.3 ° C
1.1 °
-2 °
86 %
11.3kmh
100 %
sob.
-0 °
niedz.
-4 °
pon.
-3 °
wt.
-2 °
śr.
-2 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu