23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Zmarł 25-letni piłkarz Liwoczu Brzyska. „Dziś nawet niebo płacze…”

REKLAMA

Karol miał 25 lat. Mieszkańcy gminy Brzyska podziwiali go na boisku, a teraz pogrążeni są w wielkiej żałobie. Okrutna choroba zabrała młode życie piłkarza. Wójt zamieścił wzruszające pożegnanie. Złożył kondolencje rodzinie.

Karol był utalentowanym sportowcem – całym sercem oddanym swojej największej pasji, którą była piłka nożna. Grał w klubie Liwocz Brzyska. Dostarczał zespołowi, a także kibicom wiele powodów do dumy i radości.

Wszyscy doceniali młodzieńca za jego waleczność na boisku, a także za wielkie poczucie humoru, który potrafił zarażać innych.

Ale sportowiec walczył nie tylko na boisku. Zmierzyć się musiał także z ciężką chorobą. Niestety, przegrał tę nierówną walkę…

Karol zmarł. Do wszystkich ta smutna wiadomość dotarła w sobotę 9 kwietnia. Kondolencję zamieścił na swojej stronie Urząd Gminy. – Karol przegrał walkę z rakiem – napisali urzędnicy.

Wójt Rafał Papciak zamieścił na swoim profilu Facebook poruszający wpis:

„Karol odszedł od nas, od Glks Liwocz Brzyska, by grać w Niebiańskiej Lidze Mistrzów. Jeśli ktoś się zastanawiał dlaczego rano niebo nad Brzyskami płakało to mamy już odpowiedź. Do zobaczenia . Zapamiętam twoją waleczność na boisku i poczucie humoru. Spoczywaj w pokoju” – napisał wójt.

Karol przegrał walkę z rakiem. Smutna wiadomość dotarła z Klubu Liwocz Brzyska Nie żyje Karol Rakoczy, zawodnik grający w barwach Liwocza.

Opublikowany przez Gmina Brzyska Sobota, 9 kwietnia 2022

Zobacz też:

24-latek przejął się losem seniora. Starszy pan stracił pamięć

Ogromna tragedia. Zmarł młody piłkarz. Kilka godzin wcześniej zagrał swój ostatni mecz

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj