15 C
Rzeszów
poniedziałek, 2 października, 2023

Zmarł 25-letni piłkarz Liwoczu Brzyska. „Dziś nawet niebo płacze…”

REKLAMA

Karol miał 25 lat. Mieszkańcy gminy Brzyska podziwiali go na boisku, a teraz pogrążeni są w wielkiej żałobie. Okrutna choroba zabrała młode życie piłkarza. Wójt zamieścił wzruszające pożegnanie. Złożył kondolencje rodzinie.

Karol był utalentowanym sportowcem – całym sercem oddanym swojej największej pasji, którą była piłka nożna. Grał w klubie Liwocz Brzyska. Dostarczał zespołowi, a także kibicom wiele powodów do dumy i radości.

Wszyscy doceniali młodzieńca za jego waleczność na boisku, a także za wielkie poczucie humoru, który potrafił zarażać innych.

Ale sportowiec walczył nie tylko na boisku. Zmierzyć się musiał także z ciężką chorobą. Niestety, przegrał tę nierówną walkę…

Karol zmarł. Do wszystkich ta smutna wiadomość dotarła w sobotę 9 kwietnia. Kondolencję zamieścił na swojej stronie Urząd Gminy. – Karol przegrał walkę z rakiem – napisali urzędnicy.

Wójt Rafał Papciak zamieścił na swoim profilu Facebook poruszający wpis:

„Karol odszedł od nas, od Glks Liwocz Brzyska, by grać w Niebiańskiej Lidze Mistrzów. Jeśli ktoś się zastanawiał dlaczego rano niebo nad Brzyskami płakało to mamy już odpowiedź. Do zobaczenia . Zapamiętam twoją waleczność na boisku i poczucie humoru. Spoczywaj w pokoju” – napisał wójt.

Karol przegrał walkę z rakiem. Smutna wiadomość dotarła z Klubu Liwocz Brzyska Nie żyje Karol Rakoczy, zawodnik grający w barwach Liwocza.

Opublikowany przez Gmina Brzyska Sobota, 9 kwietnia 2022

Zobacz też:

24-latek przejął się losem seniora. Starszy pan stracił pamięć

Ogromna tragedia. Zmarł młody piłkarz. Kilka godzin wcześniej zagrał swój ostatni mecz

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA