21.1 C
Rzeszów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Krwawe sceny na parkingu. Kobieta zaatakowana nożem przez złodzieja

REKLAMA

W Rzeszowie 64-letni Ryszard W. zranił nożem kobietę, aby ukraść jej torebkę. Do tych bulwersujących scen doszło na ul. Pułaskiego.

Pokrzywdzona 48-letnia Beata M. została zaatakowana, gdy wsiadała do samochodu. Nożownika zwabiła torebka. W środku był portfel, telefon komórkowy, pieniądze, karta bankomatowa, dokumenty. W sumie wartość mienia oszacowano na 2000 zł.

Sprawca doskoczył do ofiary i kilkukrotnie ugodził ją nożem. Kobieta broniąc się, została ranna, ale udało jej się wyrwać i uciec.

Kobieta trafiła do szpitala. Miała rany cięte lewego ramienia i palca, a do tego zadrapania policzka oraz zasinienia w okolicy lewego boku klatki piersiowej. Na szczęście obrażenia nie zagrażają jej życiu.

Policjanci rozpoczęli natychmiast poszukiwania napastnika. Znające jego rysopis dostrzegli mężczyznę na sąsiedniej ulicy. Stał na chodniku, a w ręku nadal trzymał nóż.

64-latek był pijany. Został przesłuchany i usłyszał zarzut usiłowania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Mężczyzna przyznał się i odmówił składania wyjaśnień. Sąd tymczasowo go aresztował. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj