15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Rabuś wszystko dobrze zaplanował. Nie przewidział tylko tego

REKLAMA

Rabuś wszystko sobie zapanował. Wynajął furgonetkę, zabrał dwóch 15-latków jako pomocników. Potem już tylko odegrał małą scenkę rodzajową i uprowadził motocykl crossowy. Łupem cieszył się jednak niedługo. Zatrzymało go bowiem błoto!

33-latek spod Rzeszowa pojechał do Siedlanki pod Kolbuszową zainteresowany kupnem motocykla crossowego z ogłoszenia. Kupiec postanowił wypróbować maszynę. Wskoczył na motor i popędził przed siebie. Właściciel szybko połapał się, że klient to złodziej i ruszył za nim w pogoń. Zobaczył, że nieopodal jego motor kilka osób ładuje na dostawczaka. Rabuś zaczął uciekać samochodem z łupem, ale wkrótce zakopał się w błocie na polnej drodze. Najpierw chciał wypchnąć pojazd z koleiny, ale potem go zostawił i uciekł.

Właściciel odzyskał motocykl, a policjanci zatrzymali rabusia. Okazało się, że samochód miał z wypożyczalni, a jego pomocnikami było dwóch 15-latków.

Zobacz też:

W masowym wypadku na A4 ucierpieli pracownicy z Podkarpacia

Chłopczyk (5 l.) wyskoczył z balkonu i zabłądził

Wypadek na skuterze w Strzegocicach. Zaginął 29-latek

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj