0.9 C
Rzeszów
piątek, 2 grudnia, 2022

Najnowsze

Bezczelny paliwowy rabuś

Złodziej poruszał się hyundaiem getz i był prawdziwą zmorą sprzedawców ze stacji paliw. Bezczelny rabuś podjeżdżał, tankował pod korek i uciekał nie płacąc rachunku. Na szczęście dopadli go policjanci z Rzeszowa!

REKLAMA

Rabuś grasował od początku czerwca. Rabował paliwo i płyn Ad Blue. Sprawca podjeżdżał na stacje hyundaiem getz, tankował i uciekał nie płacąc rachunku.

Swój łup chomikował w bańkach. Ukradł co najmniej 500 litrów różnego rodzaju paliwa i 200 litrów Ad Blue. Wysokość strat oszacowano na 5,5 tys. zł.

Podejrzany Jacek S. (40 l.) to mieszkaniec woj. małopolskiego. Policjanci zatrzymali go w domu. Usłyszał zarzuty w Prokuraturze Rejonowej dla miasta Rzeszów – Dział ds. Wojskowych. Został objęty dozorem policji.

CZYTAJ TEŻ:  Przyszedł z ofertą dopłat do ogrzewania. Seniorka straciła oszczędności

To nie koniec sprawy, bo z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna mógł dokonywać podobnych kradzieży na terenie innych miejscowości województw podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego.

Zobacz też:

Ta jazda będzie ich kosztowała 2500 zł

Golas na ulicy! Bulwersował przechodniów, zatrzymali go mundurowi

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie duże
0.9 ° C
1.6 °
-0.8 °
87 %
4.1kmh
100 %
pt.
1 °
sob.
6 °
niedz.
4 °
pon.
6 °
wt.
5 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu