15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Bezczelny paliwowy rabuś

REKLAMA

Złodziej poruszał się hyundaiem getz i był prawdziwą zmorą sprzedawców ze stacji paliw. Bezczelny rabuś podjeżdżał, tankował pod korek i uciekał nie płacąc rachunku. Na szczęście dopadli go policjanci z Rzeszowa!

Rabuś grasował od początku czerwca. Rabował paliwo i płyn Ad Blue. Sprawca podjeżdżał na stacje hyundaiem getz, tankował i uciekał nie płacąc rachunku.

Swój łup chomikował w bańkach. Ukradł co najmniej 500 litrów różnego rodzaju paliwa i 200 litrów Ad Blue. Wysokość strat oszacowano na 5,5 tys. zł.

Podejrzany Jacek S. (40 l.) to mieszkaniec woj. małopolskiego. Policjanci zatrzymali go w domu. Usłyszał zarzuty w Prokuraturze Rejonowej dla miasta Rzeszów – Dział ds. Wojskowych. Został objęty dozorem policji.

To nie koniec sprawy, bo z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna mógł dokonywać podobnych kradzieży na terenie innych miejscowości województw podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego.

Zobacz też:

Ta jazda będzie ich kosztowała 2500 zł

Golas na ulicy! Bulwersował przechodniów, zatrzymali go mundurowi

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj