15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Zimowy Wielki Czwartek. Sypnęło śniegiem i wypadkami

REKLAMA

Choć wiosna w kalendarzu, zima nie powiedziała jeszcze pa pa. W Wielki Czwartek od rana pada śnieg. Śnieg topi się, ale wiele dróg zasypało na biało. Zrobiła się ślizgawka, posypały się wypadki i kolizje.

Pod Przemyślem w Aksmanicach nissan x trial wypadł z drogi i przewrócił się na bok. Autem jechało pięć osób, w tym dziecko. Wszyscy to obywatele Ukrainy. Nikomu nic się nie stało. Ale nissan nadaje się do blacharza. Kierowca (41 l.) dostał 1020 zł mandatu.

Pod Oleszycami koło Lubaczowa na zakręcie doszło do zderzenia volkswagena i opla. Opel wylądował w rowie – jego kierowca i pasażerka trafili do szpitala. Według policji nad autem nie zapanowała 19-latka, która prowadziła volkswagena.

Do serii groźnych zdarzeń doszło też na A4. Koło Łańcuta w karambolu brały udział cztery samochody, w tym ciężarówka i bus. Trzy osoby trafiły do szpitala. Później w Białobrzegach rozbiły się trzy auta.

Synoptycy przewidują, że wieczorem i w nocy w regionie wystąpi gołoledź. Drogi skuje lód. Lepiej zostać w domu. Kolejne dni mają być nieco cieplejsze i bez opadów śniegu. Maksymalna temperatura ma wynieść 12 stop. C.

Zima na Podkarpaciu
Kolizja pod Przemyślem | Fot. KMP Przemyśl

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj