23 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Wszystko na biało. Spadł pierwszy śnieg

REKLAMA

Zima nie patrzy w kalendarz. Choć mamy jeszcze jesień, w Rzeszowie wszystko na biało. Spadł pierwszy śnieg i jest ślisko. Trzeba uważać zwłaszcza na lokalnych i osiedlowych drogach. Nie wszystkie jeszcze alejki zostały posypane piaskiem.

Główne ulice są odśnieżone, czarne i mokre. Gdzieniegdzie zalega błoto pośniegowe. Tak samo jest na drogach wojewódzkich, krajowych i autostradzie. Ale noga z gazu! Warunki drogowe ogólnie nie są najlepsze. Na południu regionu i w Bieszczadach bez opon zimowych nie ma co wybierać się w podróż.

Miejscami ślisko w Bieszczadach….uważajcie !!!! Fot. Kazimierz Nóżka

Opublikowany przez Nadleśnictwo Baligród, Lasy Państwowe Sobota, 28 listopada 2020

W ciągu dnia – w niedzielę 29 listopada – temperatura w Rzeszowie ma 1 stopień na plusie i śnieg powoli topnieje, ale od godz. 16 spodziewany jest przymrozek. To co mokre, może zamienić się w ślizgawkę. Pamiętać o tym powinni drogowcy!

Kolejne dni będą podobne. Najmroźniej ma być we wtorek. W nocy w Rzeszowie temperatura ma spaść do minus 8 stop. C.

Potem trochę się ociepli. Przyszły weekend to 5-7 stop. C.

[yop_poll id=”55″]

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj