24 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Żigolak okradł warszawiankę. Łup oddał…żonie

REKLAMA

Wielki świat, wielkie pieniądze i samotność w sieci. Właśnie w niej zamożna warszawianka szukała kochanka na jedną noc. Kiedy nad ranem się obudziła, amanta już nie było. Wraz z nim zniknęło luksusowe BMW, gotówka i kilka drogich gadżetów.

Kobieta poznała na portalu w internecie 28-latka. Zaprosiła go do hotelu w centrum stolicy na upojną noc. Rankiem amant się zmył. Wraz z nim z parkingu zniknęło BMW, warte 300 000 zł. Straty okazały się jeszcze wyższe, bo w aucie była gotówka: 5 tys. euro i 2 tys. dolarów. Do tego dwa nowiutkie Iphone i komputer Apple.

Rabuś wykorzystał swoją kochankę, od której dostał w prezencie za noc 500 euro. Mężczyzna myślał, że pozostanie anonimowy. Nic z tego. Łupem cieszył się zaledwie kilka dni.

Pokrzywdzona powiadomiła policję, która szybko trafiła na trop rabusia. W namierzeniu go pomogły kamery monitoringu. Prawie wszystkie łupy udało się odzyskać, włącznie z samochodem.

Najbardziej zaskoczona była zdradzona żona 28-latka, która musiała oddać Iphone. Dostała go w prezencie od męża.

– Podejrzany usłyszał zarzuty. Za kradzież grozi mu do 5 lat więzienia – informuje podinspektor Robert Szumiata, oficer prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa I.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj