21.6 C
Rzeszów
wtorek, 16 lipca, 2024

Nastolatek zderzył się z pociągiem. Miał mnóstwo szczęścia

REKLAMA

Do groźnie wyglądającej kraksy doszło w Zalesiu Gorzyckim pod Tarnobrzegiem. Młody kierowca zderzył się z pociągiem towarowym. Auto zostało rozbite, ale kierowca miał mnóstwo szczęścia. Wyszedł z opresji bez szwanku.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek na niestrzeżonym przejeździe. Autem kierował 17-latek. Młodzieniec nie zatrzymał się przed znakiem STOP.

Doszło do zderzenia. Jego siła była tak tak wielka, że toyota rav4 została odrzucona na odległość kilku metrów i znalazła się poza drogą.

Auto zostało poważnie uszkodzone. Na szczęście kierowcy nic poważnego się nie stało.

Miejsce zdarzenia zabezpieczyli strażacy OSP Gorzyce. Interweniowali także policjanci i funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei.

Zdarzenie nr 67/2020Data alarmowania : 07.09.2020 r. Godzina alarmowania: 08:15Rodzaj zdarzenia: MZ – wypadek…

Opublikowany przez OSP Gorzyce Poniedziałek, 7 września 2020

W ostatnich dniach to już kolejny wypadek na przejeździe w regionie. Pod Niskiem zginął kierowca ciężarówki. W miniony czwartek doszło do tragedii pod Krosnem. Po zderzeniu z pociągiem śmierć poniosło dwóch kolegów, którzy jechali samochodem osobowym.

Opel wjechał pod pociąg. Zginęli dwaj koledzy. Nowe fakty

Tragedia pod Niskiem. Ciężarówka wjechała pod pociąg

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj