23.4 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Zderzenie w Starej Birczy. Ucierpieli: senior oraz matka z córką

REKLAMA

Chwila nieuwagi i kraksa gotowa. Doszło do niej w Starej Birczy. Volkswagen, którym jechały matka z córką zderzył się z audi, kierowanym przez 72-latka. Wszyscy uczestnicy wypadku trafili do szpitala. Seniora zabrał śmigłowiec.

Do zdarzenia doszło 6 marca przed godz. 17. Volkswagenem New Beetle kierowała 31-latka. Jej pasażerką była 13-letnia córka.

– Kierująca wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa. Doszło do zderzenia z audi. Oba pojazdy wypadły z drogi. Volkswagen znalazł się na poboczu, natomiast audi wpadło do przepustu – relacjonuje młodszy aspirant Joanna Golisz, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

Kierujący audi, 72-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, wymagał specjalistycznej pomocy medycznej, dlatego na miejscu lądował  śmigłowiec LPR, który zabrał go do szpitala. Pomocy potrzebowały również osoby podróżujące volkswagenem. Dziewczynka i jej mama pojechały do szpitala karetkami.

Po badaniach, okazało się, że nikt z biorących udział w zdarzeniu nie odniósł obrażeń, które mogłyby zagrażać ich życiu. – Kobieta z córką już opuściły szpital – informuje przemyska policja.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj