16 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Czołowe zdarzenie z jaguarem. Zginął motocyklista

REKLAMA

Kompletnie rozbite auto, roztrzaskany motocykl i czerwony parawan, który zasłonił ofiarę. Na drodze w Skołyszynie pod Jasłem rozegrał się wielki dramat. W zderzeniu z samochodem zginął motocyklista. Miał 47 lat.

Do tragedii doszło w środę 22 czerwca. Była godz. 17:40. Na zakręcie motocyklista zderzył się czołowo z samochodem marki Jaguar. Siła wypadku była potężna. Przód auta został kompletnie rozbity. Czerwony sportowy motocykl wbił się w samochód. Jadący nim mężczyzna wypadł z maszyny, przeleciał w powietrzu kilkadziesiąt metrów i spadł na asfalt. Szans na ratunek nie było. To była śmierć na miejscu. Strażacy rozstawili czerwony parawan, aby nikt z osób postronnych nie oglądał tego strasznego widoku.

Motocyklista jechał w kierunku Jasła, jak się okazało wracał motorem do domu. Był prawie na miejscu – mieszkał w gminie Skołyszyn. Miał 47 lat.

Samochodem kierowała 41-letnia kobieta, mieszkanka powiatu gorlickiego w Małopolsce. Na szczęście nie odniosła obrażeń. Była trzeźwa.

Okoliczności wypadku bada policja. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że to motocyklista na zakręcie zjechał na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do zderzenia.

Droga nr 28 Jasło-Gorlice została na kilka godzin całkowicie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy.

Opublikowany przez Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle Środa, 22 czerwca 2022

Zobacz też:

Furgonetka z pomidorami doszczętnie rozbita. Kierowca był uwięziony w kabinie

Auto koziołkowało. Zginął młody kierowca

Wypadek przez słońce. Ciało niebieskie mandatu jednak nie dostanie

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj