28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Zderzenie tira z busem. Kobieta dostała mandat

REKLAMA

Do groźnie wyglądającej kraksy doszło w Grabownicy Starzeńskiej. Kierująca volkswagenem typu bus doprowadziła do zderzenia z ciężarówką. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem.

Do zdarzenia doszło 26 maja. Według ustaleń policjantów, 30-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego, kierująca volkswagenem, jadąc od strony Dynowa, nie upewniła się czy bezpiecznie może wykonać manewr skrętu w lewo i doprowadziła do zderzenia z kierującym volvo, 48-letnim mieszkańcem powiatu krośnieńskiego, który ją w tym czasie wyprzedzał. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierujących pojazdami, oboje byli trzeźwi.

W wyniku zderzenia, kierująca volkswagenem doznała obrażeń i wymagała konsultacji lekarskiej. Kobieta karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznała okazały się nie groźne.

Sprawczyni kolizji, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem.

Zobacz też:

Bariery wbiły się w kabinę. Kierowca i dziecko uwięzieni

Alfa romeo rozbita na słupie. Policja ustala kto kierował

Wypadki na quadach. Kobieta pomyliła gaz z hamulcem

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj