20 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Zdemolował auto metalowym prętem. Straty – 30 tys. zł

REKLAMA

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zniszczenie mienia. 26-latek wtargnął na prywatną posesję, gdzie najpierw dobijał się do drzwi domu, a następnie zdewastował zaparkowany przed budynkiem samochód. Spowodowane przez niego straty oszacowano na około 30 tys. złotych.

Wszystko działo się w sobotę, 18 września około godz. 5.30. Policjantów wezwała kobieta, która była przerażona atakiem nieznanego mężczyzny.

Na miejsce przyjechał patrol. Interweniujący policjanci obezwładnili i zatrzymali agresywnego intruza. Okazało się, że jest to 26-letni mieszkaniec Rzeszowa.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, a policjanci zajęli się wyjaśnieni okoliczności sprawy. Od pokrzywdzonych przyjęli zawiadomienie. Straty zostały oszacowane na 30 tys. złotych.

Podczas przesłuchania policjanci przedstawili 26-latkowi zarzut zniszczenia mienia. Teraz grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 26-latek nie przyznał się do winy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj