30 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

O tym kotku mówiła cała Polska. Jego historia ma smutny finał

REKLAMA

To był chyba najbardziej znany kot w Polsce. Spędził 10 dni w rurze ciepłowniczej w Rzeszowie i został uratowany. Niestety, historia ma smutny finał, bo Rurek (tak dano mu na imię) po 10 dniach od ocalenia zdechł.

Kotek utknął w rurze przy ul. Ciepłowniczej. Mimo, że to pustkowie głośno miauczał i zwrócił uwagę przechodniów. Ruszyła akcja ratunkowa.

Strażacy, a także pracownicy ciepłowni z wielką ofiarnością próbowali dostać się do zwierzaka. W końcu udało się namierzyć biedaka i go wyciągnąć. Wśród ratowników i wieli gapiów, którzy obserwowali akcję zapanowała wielka radość. Informacja obiegła całą Polskę.

Początkowo stan kotka określano jako dobry. Zwierzak trafił pod opiekę fundacji. Wkrótce okazało się, że zwierzak choruje na wirusowe zapalenie jelit. Mimo opieki weterynaryjnej nie udało się go uratować.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj