7.1 C
Rzeszów
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Zboczeniec w Parku Dzikowskim straszył dzieci. Mają go!

REKLAMA

Zboczeniec w Parku Dzikowskim w Tarnobrzegu obnażał się przed napotkanymi dziećmi! Na szczęście już zatrzymała go policja.

Zboczeniec biegał z opuszczonymi spodniami po Parku Dzikowskim w Tarnobrzegu. Wyskakiwał z krzaków, kiedy widział dzieci. Straszył je, a potem uciekał.

Sygnały o ekshibicjoniście pojawiały się od tygodnia.

Niedawno mężczyzna obnażał się przed dwiema nastolatkami (14 i 15 l.). Dziewczynki szybko dały znać rodzicom, a ci wezwali policję. Ustalono rysopis i po niespełna godzinnych poszukiwaniach zatrzymano podejrzanego.

– Funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, w rejonie ul. Sikorskiego. Sprawca na ich widok próbował uciekać, oddalając się ścieżką w pobliskie zarośla – relacjonuje podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

Podejrzanym okazał się 31-latek z Tarnobrzega. Zebrany materiał dowodowy trafił do prokuratury. Na jego podstawie prokurator wobec mężczyzny zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji, zakazu opuszczania kraju oraz zakazu kontaktowania się i zbliżania do małoletnich.

Za obnażanie się przed nieletnimi może mu grozić kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

Zobacz też:

4-latek wspinał się po balkonie. Krzyczał do ludzi na ulicy, że mama i tata śpią pijani

Rodeo na drodze. Konik poczuł wolność i uciekł panu

Złapali kuriera oszustów. Znalazł pracę z ogłoszenia

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj