28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Zboczeniec obnażał się przed dziewczynkami

REKLAMA

Zboczeniec krążył po powiecie kolbuszowskim, zaczepiał wracające ze szkoły dzieci i się przed nimi obnażał. Policjanci zatrzymali podejrzanego 34-latka z powiatu mieleckiego.

Mężczyzna dwukrotnie zaczepił 13-letnie dziewczynki, obnażając się w ich obecności. Mundurowi ujęli podejrzanego, wkrótce po ostatnim zgłoszeniu. W miniony wtorek (26/10) na policję zadzwoniła matka jednej z dziewczynek, zaczepionych w Trześni. Z relacji kobiety wynikało, że wracającą ze szkoły córkę zaczepił przejeżdżający obok kierowca. Dziewczynka zatrzymała się myśląc, że przejezdny chce zapytać o drogę, wtedy zauważyła, że siedzący w samochodzie mężczyzna ma rozpięte spodnie. Przerażona 13-latka uciekła do domu.

Funkcjonariusze powiązali zdarzenie z podobnym przypadkiem, do którego doszło na początku października w Ostrowach Tuszowskich. Tutaj również 13-letnia dziewczynka została zaczepiona przez jadącego samochodem mężczyznę, który podczas krótkiej rozmowy, obnażał się w jej obecności.

W czwartek rano zatrzymano 34-latka. Funkcjonariusze przeszukali jego dom i samochód, zabezpieczyli także komputery, które zostaną poddane dalszym badaniom.

Po zgromadzeniu niezbędnych materiałów, kolbuszowscy policjanci postawili mężczyźnie zarzuty udostępniania treści pornograficznych oraz prezentowania czynności seksualnej. Za te przestępstwa grozi do 3 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj