11.2 C
Rzeszów
czwartek, 29 lutego, 2024

Zboczeniec obnażał się przed dziewczynkami

REKLAMA

Zboczeniec krążył po powiecie kolbuszowskim, zaczepiał wracające ze szkoły dzieci i się przed nimi obnażał. Policjanci zatrzymali podejrzanego 34-latka z powiatu mieleckiego.

Mężczyzna dwukrotnie zaczepił 13-letnie dziewczynki, obnażając się w ich obecności. Mundurowi ujęli podejrzanego, wkrótce po ostatnim zgłoszeniu. W miniony wtorek (26/10) na policję zadzwoniła matka jednej z dziewczynek, zaczepionych w Trześni. Z relacji kobiety wynikało, że wracającą ze szkoły córkę zaczepił przejeżdżający obok kierowca. Dziewczynka zatrzymała się myśląc, że przejezdny chce zapytać o drogę, wtedy zauważyła, że siedzący w samochodzie mężczyzna ma rozpięte spodnie. Przerażona 13-latka uciekła do domu.

Funkcjonariusze powiązali zdarzenie z podobnym przypadkiem, do którego doszło na początku października w Ostrowach Tuszowskich. Tutaj również 13-letnia dziewczynka została zaczepiona przez jadącego samochodem mężczyznę, który podczas krótkiej rozmowy, obnażał się w jej obecności.

W czwartek rano zatrzymano 34-latka. Funkcjonariusze przeszukali jego dom i samochód, zabezpieczyli także komputery, które zostaną poddane dalszym badaniom.

Po zgromadzeniu niezbędnych materiałów, kolbuszowscy policjanci postawili mężczyźnie zarzuty udostępniania treści pornograficznych oraz prezentowania czynności seksualnej. Za te przestępstwa grozi do 3 lat więzienia.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj