14 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Zbir czatował za śmietnikiem

REKLAMA

Starsza pani chyba w życiu tak się nie bała. Idąc ulicą Jana Pawła II w Kolbuszowej – w biały dzień – padła ofiarą brutalnego napadu.

Zbir czatował za śmietnikiem obok bloku. Stąd dyskretnie obserwował ulicę. Kiedy tylko zobaczył samotną seniorkę uznał, że będzie łatwym celem. Doskoczył do kobiety, poturbował ją i wyrwał torebkę. Potem rzucił się do ucieczki.

Starsza pani była przerażona. Szukała ratunku. Zapukała do pierwszego mieszkania. Otworzył jej mężczyzna, który postanowił pomóc seniorce. Zawiadomił policję i pobiegł szukać sprawcy, ale znalazł tylko porzuconą torebkę. W środku nie było już komórki, ani portfela, w którym znajdowało się kilkadziesiąt złotych.

Na szczęście policja namierzył opryszka. Okazał się znany im 17-latek. Chłopak przyznał się do winy. Stwierdził, że potrzebował pieniędzy.

Młody złoczyńca odpowie przed sądem za zuchwałą kradzież.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj