21.1 C
Rzeszów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Zamknął się ze strzelbą w pokoju. Znajomy wezwał policję

REKLAMA

Boże Narodzenie nie wszędzie było spokojne. W Hucisku w powiecie kolbuszowskim doszło do groźnie wyglądającego incydentu. Nietrzeźwy 53-latek zamknął się ze strzelbą w pokoju i nikomu nie chciał otworzyć.

W domu pojawił się znajomy mężczyzny. Obawiał się o życie kolegi i wezwał na pomoc policję. Kiedy mundurowi pojawi się na miejscu, zauważyli 53-latka ze strzelbą w oknie.

Mundurowi musieli zachować wielkie środki ostrożności. Udało im się zatrzymać 53-latka. Okazało się, że miał 1,68 promila alkoholu. W trakcie przeszukania posesji, zabezpieczono dwie strzelby, pistolet oraz ponad sto sztuk różnego rodzaju amunicji. Jak ustalono mężczyzna nie posiada zezwolenia na posiadanie broni.

53-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut dotyczący posiadania broni i prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór, a także zakaz opuszczania kraju.

Za to przestępstwo grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.   

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj