14 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Poszedł na grzyby i zabłądził. Całą noc czekał na ratunek

REKLAMA

W nieciekawej sytuacji znalazł się 60-letni mieszkaniec gminy Sieniawa w powiecie przeworskim. Poszedł na grzyby i zabłądził w gęstym lesie. Pechowiec znalazł się w prawdziwej pułapce. Dopiero nazajutrz odnaleźli go policjanci.

Jak ustaliła policja, mężczyzna około godz.14, wspólnie ze znajomą, wybrał się do pobliskiego lasu na grzyby. Kobieta straciła towarzysza z pola widzenia. Gdy dłuższy czas nie wracał, zaniepokojona rodzina i znajomi zaczęli szukać go na własną rękę. Kiedy po kilku godzinach nic to nie dało, zadzwonili na numer alarmowy 112 i zgłosili zaginięcie.

Policjanci natychmiast po zgłoszeniu rozpoczęli poszukiwania. W akcję włączyła się również Ochotnicza Straż Pożarna z Rudki oraz mieszkańcy. Działania kilkudziesięciu osób zakończyły się powodzeniem. Mężczyzna został odnaleziony następnego dnia przed godz. 8 w kompleksie leśnym w miejscowości Paluchy. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj