11 C
Rzeszów
czwartek, 11 sierpnia, 2022

Najnowsze

Co stało się z Mariuszem? Wciąż brak przełomu

Zagdaka zaginięcia w Rzeszowie Mariusza Michalika wciąż nierozwiązana. Dotąd pojawiło się kilkadziesiąt zgłoszeń od osób, którym wydawało się, że gdzieś widziało młodzieńca. Na razie jednak żaden z sygnałów nie przyniósł przełomu w sprawie.

REKLAMA

Policjanci z wydziału kryminalnego sprawdzili dotąd kilkadziesiąt sygnałów od osób, które jak przypuszczały, widziały zaginionego. Z każdą taką osobą funkcjonariusze rozmawiali oraz przeglądali zapisy monitoringu z miejsca i okolic, gdzie 25-latek miał być widziany. Niestety do tej pory żaden z sygnałów nie potwierdził się.

Mimo to, policja ponownie apelują do osób, które wieczorem lub w nocy z 5 na 6 stycznia tego roku przebywały, przechodziły lub przejeżdżały w rejonie ul. Grabskiego, Kwiatkowskiego, kąpieliska Żwirownia lub zalewu na Wisłoku lub w innych okolicznościach mogły widzieć zaginionego – o kontakt. – Być może, któraś z tych osób zauważyła coś, co może mieć znaczenia dla dalszych poszukiwań – tłumaczą śledczy. Dodają, że może coś istotnego zarejestrowała kamera przejeżdżającego lub parkującego w tym rejonie samochodu.

Informacje mogące pomóc w odnalezieniu Mariusza Michalika można przekazywać policjantom Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 13, osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 47 821 3224 lub dyżurnemu komendy tel. 47 821 3310 albo pod numer alarmowy 112.

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
11 ° C
13.1 °
11 °
87 %
1kmh
0 %
czw.
22 °
pt.
29 °
sob.
27 °
niedz.
29 °
pon.
28 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu