23 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Co stało się z Mariuszem? Wciąż brak przełomu

REKLAMA

Zagdaka zaginięcia w Rzeszowie Mariusza Michalika wciąż nierozwiązana. Dotąd pojawiło się kilkadziesiąt zgłoszeń od osób, którym wydawało się, że gdzieś widziało młodzieńca. Na razie jednak żaden z sygnałów nie przyniósł przełomu w sprawie.

Policjanci z wydziału kryminalnego sprawdzili dotąd kilkadziesiąt sygnałów od osób, które jak przypuszczały, widziały zaginionego. Z każdą taką osobą funkcjonariusze rozmawiali oraz przeglądali zapisy monitoringu z miejsca i okolic, gdzie 25-latek miał być widziany. Niestety do tej pory żaden z sygnałów nie potwierdził się.

Mimo to, policja ponownie apelują do osób, które wieczorem lub w nocy z 5 na 6 stycznia tego roku przebywały, przechodziły lub przejeżdżały w rejonie ul. Grabskiego, Kwiatkowskiego, kąpieliska Żwirownia lub zalewu na Wisłoku lub w innych okolicznościach mogły widzieć zaginionego – o kontakt. – Być może, któraś z tych osób zauważyła coś, co może mieć znaczenia dla dalszych poszukiwań – tłumaczą śledczy. Dodają, że może coś istotnego zarejestrowała kamera przejeżdżającego lub parkującego w tym rejonie samochodu.

Informacje mogące pomóc w odnalezieniu Mariusza Michalika można przekazywać policjantom Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 13, osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 47 821 3224 lub dyżurnemu komendy tel. 47 821 3310 albo pod numer alarmowy 112.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj