21.1 C
Rzeszów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Kobieta przepadła bez wieści. Jej życie było zagrożone. 3 dni koczowała w lesie narażona na wilki i niedźwiedzie

REKLAMA

W Bieszczadach rozegrała się prawdziwa akcja bohaterów! Policjanci, strażacy, funkcjonariusze Straży Granicznej, ratownicy z GOPR-u oraz stowarzyszenia STORAT z psami, wszyscy zebrali się razem, aby uratować życie 59-letniej pensjonariuszki Domu Pomocy Społecznej w Moczarach. Kobieta 3 dni koczowała w lesie, gdzie roi się od groźnych drapieżników.

W piątek rano kobieta opuściła ośrodek i udała się w kierunku lasu. Z powodu swojego stanu zdrowia, mogła znaleźć się w niebezpieczeństwie. Do tego była narażona na wychłodzenie organizmu i atak niebezpiecznych zwierząt. Bieszczady to przecież kraina wilka i niedźwiedzia.

Na szczęście, szybko rozpoczęto akcję poszukiwawczą, która przyniosła pozytywny rezultat w niedzielę rano.

W działaniach wzięło udział wiele służb, a poszukiwania nie były łatwe. Jednak, dzięki determinacji i poświęceniu ratowników, udało się odnaleźć zaginioną. Na medal spisał się wyszkolony pies ze stowarzyszenia STORAT, który podjął trop i doprowadził członków ekipy do poszukiwanej.

Zespół pogotowia ratunkowego udzielił pomocy kobiecie. 59-latka bezpiecznie powróciła do Domu Pomocy Społecznej.

Dzięki szybkim i skutecznym działaniom udało się zapobiec tragedii.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj