15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Opuszczony dom, a w nim 30-latka owinięta włókniną. Jej życie było zagrożone

REKLAMA

Zaginiona 30-latka była owinięta włókniną i leżała w kącie opuszczonego domu. Jej życie było w niebezpieczeństwie. To cud, że ją tu odnaleziono.

Poszukiwania prowadzili policjanci dębickiego wydziału kryminalnego, wraz z kolegami z Brzeźnicy. Akcja rozpoczęła się od zgłoszenia rodziny, która zaniepokoiła się, że 30-latka z Głobikowej długo nie wraca do domu. Ostatni raz była widziana 31 marca.

– Ponieważ kobiecie zdarzały się w przeszłości podobne sytuacje, początkowo domownicy liczyli, że wróci sama do domu. Jednak kiedy jej nieobecność się przedłużała, kilka dni później, bliscy poprosili policjantów o pomoc w jej poszukiwaniu – przekazuje Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Mundurowi sprawdzali każde możliwe miejsce. Ich uwagę zwrócił opuszczony dom na uboczu. Zauważyli w dachu niewielki otwór. Podjęli decyzję o wejściu do środka.

– Po zejściu z poddasza, w niewielkim pomieszczeniu, znaleźli kobietę owiniętą w włókninę. Funkcjonariusze udzielili jej pierwszej pomocy i wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe. Kobieta trafiła do szpitala pod opiekę lekarzy – czytamy w komunikacie zamieszczonym przez dębickich policjantów.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj