23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Alarm odwołany. 17-letni Artur odnalazł się

REKLAMA

Rodzina miała ogromne powody do niepokoju. Dlatego zgłosiła zaginięcie, a policja natychmiast zarządziła poszukiwania zaginionego 17-latka z Trzebosi koło Rzeszowa. Na szczęście bliskim spadł kamień z serca. Chłopak sam wrócił do domu!

Artur zaginął 20 października. Ostatni raz widziany był w szkole w Rzeszowie, do której uczęszcza. Nie nawiązał kontaktu z rodziną i przepadł jak kamień w wodę. Policja zamieściła komunikat o poszukiwaniach nastolatka. Jak zwykle, jedną ze skutecznych form rozpowszechnienia wiadomości okazały się media społecznościowe. Na naszej stronie Facebook post z komunikatem obejrzało 250 tysięcy odbiorców.

W nocy z 22 na 23 października wszystko się wyjaśniło. Artur wrócił cały do domu. Miał tylko lekkie przeziębienie. Nie padł ofiarą przestępstwa. Najważniejsze, że wszystko skończyło się szczęśliwie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj