28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Kratka była przykryta. Mężczyzna trafił do szpitala

REKLAMA

Tragedia wisiała na włosku. W Rzeszowie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zaczadzeniu mężczyzny!

Wszystko działo się 18 grudnia w mieszkaniu przy ul. Smosarskiej na Nowym Mieście. 50-letni mężczyzna zemdlał w łazience, w trakcie kąpieli. Z objawami zatrucia tlenkiem węgla został zabrany do szpitala. W domu obecna była również jego żona. Ona także wymagała hospitalizacji. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak informuje policja, źródłem tlenku węgla, był piecyk gazowy znajdujący się w łazience. – Prawdopodobną przyczyną zasłabnięcia mężczyzny mogła być przysłonięta kratka wentylacyjna – stwierdza Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

Drożne kratki wentylacyjne to podstawa bezpiecznego użytkowania piecyków gazowych w mieszkaniach. Należy pamiętać o okresowych przeglądach instalacji wentylacyjnej i przewodów kominowych oraz ich czyszczenia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj