-12.5 C
Rzeszów
czwartek, 9 lutego, 2023

Najnowsze

Areszt dla seniorki z Ameryki

Seniorka (77 l.) ostatnie 17 lat spędziła w Ameryce. Zatęskniła za starym krajem i wróciła. Ledwo co wyszła z samolotu i zamiast dawno niewidzianych krewnych, zobaczyła kajdanki na swoich rękach. Okazało się, że w rodzinnych stronach nikt nie zapomniał o jej grzeszkach z przeszłości.

REKLAMA

Emerytka, zanim wyjechała, do USA była mieszkanką powiatu leskiego. Tu narobiła sporo machlojek. Za oszustwa i podrabianie dokumentów w 2005 r. skazano ją na 2,5 roku więzienia. Ale seniorka nie zamierzała odpokutować swoich win w ciasnej celi. Przed odsiadką uciekła za ocean.

Teraz myślała, że już wszyscy zapomnieli o jej winach i sprawy się przedawniły. Przyleciała samolotem z Nowego Jorku i wysiadła na Okęciu w Warszawie. Podczas kontroli granicznej, mundurowi zobaczyli, że kobieta jest wciąż poszukiwana. Wydano za nią aż 4 listy gończe.

CZYTAJ TEŻ:  Kraksa na Sikorskiego. Trzy auta rozbite

77-latka obecnie przebywa w jednym z warszawskich zakładów karnych. Wobec niej toczą się nadal dwa niezakończone postępowania karne, w których teraz podjęte zostaną dalsze czynności.

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zamglenia
-12.5 ° C
-9.7 °
-14.3 °
91 %
1.5kmh
30 %
czw.
-0 °
pt.
-0 °
sob.
2 °
niedz.
2 °
pon.
3 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu