23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Areszt dla seniorki z Ameryki

REKLAMA

Seniorka (77 l.) ostatnie 17 lat spędziła w Ameryce. Zatęskniła za starym krajem i wróciła. Ledwo co wyszła z samolotu i zamiast dawno niewidzianych krewnych, zobaczyła kajdanki na swoich rękach. Okazało się, że w rodzinnych stronach nikt nie zapomniał o jej grzeszkach z przeszłości.

Emerytka, zanim wyjechała, do USA była mieszkanką powiatu leskiego. Tu narobiła sporo machlojek. Za oszustwa i podrabianie dokumentów w 2005 r. skazano ją na 2,5 roku więzienia. Ale seniorka nie zamierzała odpokutować swoich win w ciasnej celi. Przed odsiadką uciekła za ocean.

Teraz myślała, że już wszyscy zapomnieli o jej winach i sprawy się przedawniły. Przyleciała samolotem z Nowego Jorku i wysiadła na Okęciu w Warszawie. Podczas kontroli granicznej, mundurowi zobaczyli, że kobieta jest wciąż poszukiwana. Wydano za nią aż 4 listy gończe.

77-latka obecnie przebywa w jednym z warszawskich zakładów karnych. Wobec niej toczą się nadal dwa niezakończone postępowania karne, w których teraz podjęte zostaną dalsze czynności.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj